MoneyTu pôžička je spoľahlivá

Poskytovateľom MoneyTu pôžičky je nebanková spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s. r. o., ktorá pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2000. Ako garanciu kvality získala spoločnosť 9. 9. 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je zakladajúcim členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov).

ako si požičať peniaze

MoneyTu pôžička je jednoduchá

Po výbere sumy ktorú si chcete požičať a kliknutí na chcem pôžičku v úverovej kalkulačke sa dostávate do zabezpečenej žiadosti, ktorej vyplnenie vám nezaberie viac než 15 minút. Na jej vyplnenie budete potrebovať jeden doklad totožnosti (akceptujeme výhradne občiansky preukaz) a informácie o svojom zamestnávateľovi. Ak budete potrebovať poradiť, stačí čítať nápovedu, či zavolať na našu bezplatnú infolinku.

MoneyTu pôžička je rýchla

Po schválení vám pôžičku vyplatíme ihneď. U klientov ČSOB, VÚB, Tatra banky a Poštovej banky môžete mať peniaze na účte už do 3 hodín. Klienti ostatných bánk najskôr na druhý deň.

MoneyTu pôžička je bezpečná

Zmluvu o pôžičke podpisujete SMS kódom zaslaným na vaše mobilné zariadenie. Aby ste si boli istý, že peniaze vyplatíme skutočne na Váš účet, overíme si ho zaslaním 1 centovej platby, ktorú Vám samozrejme vrátime.

Moneytu pôžičku vybavíte online

Celý proces žiadosti o pôžičku zvládnete z vášho mobilného zariadenia či počítača. Nie je potrebná návšteva pobočky, finančného agenta či telefonátu s call-centrom.

MoneyTu pôžička je na čokoľvek

Moneytu pôžička je spotrebiteľský úver, ktorého účel nemusíte nijako dokladovať. V žiadosti nemusíte uvádzať, či chcete úver na auto, vybavenie domácnosti, stavebné úpravy, alebo len potrebujete preklenúť čas pred výplatou.

MoneyTu pôžička myslí na vás i vašich najbližších

Strata zamestnania či choroba predstavuje určité riziko vyplývajúce z toho, že nebudete môcť uhradiť mesačnú splátku včas. Pri sumách vyšších ako 500 alebo 1 000 EUR preto určite zvážte poistenie úveru a vyhnite sa tak možným nepriaznivým situáciám.

bezplatná infolinka
0800 700 100