O nás

MoneyTu je prvá pôžička na Slovensku, ktorú vybavíte celú skutočne ONLINE – prvá pôžička úplne online!
Žiadny obchodník, žiadne telefonáty, bez návštevy pobočky či pošty.

Poskytovateľom MoneyTu pôžičky je spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s. r. o., ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000. Počas svojej histórie poskytla viac ako 275-tisíc úverov v hodnote vyše 300 mil. eur. V súčasnosti má viac ako 40-tisíc aktívnych klientov.

Ako garanciu kvality získala spoločnosť 9. 9. 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho sme členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií.

Peniaze čokoľvek Nebanková pôžička Navýhodnejšia pôžička; ako si požičať peniaze; Spotrebný úver kalkulačka

MoneyTu online pôžička

Pôžička úplne online – pôžičky ihneď produkty sú určené predovšetkým na vyriešenie Vašich nečakaných životných situácií a vykrytie nečakaných výdavkov (napr. nedoplatok za energie, nákup novej spotrebnej elektroniky). Vaše peniaze si môžete poistiť, čo je veľká výhoda pri neschopnosti splácať pôžičky ihneď. Pôžičky môžu splniť vaše sny či priania. Viac v našej online kalkulačke. MoneyTU pôžička je jednoducho na čokoľvek.

Peniaze úplne online

Pôžička MoneyTu od spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. pre vás je určená na riešenie nečakaných životných situácií a na vykrytie nečakaných finančných výdavkov (napr. nedoplatok za energie, nájomné, iné nečakané náklady na bývanie, nákup spotrebnej elektroniky).

bezplatná infolinka
0800 700 100