O nás

MoneyTu je  slovenská rýchla online pôžička, ktorú vybavíte celú skutočne ONLINE – prvá pôžička úplne bez papierovania! MoneyTu je pôžička ihneď. Žiadny obchodník, žiadne telefonáty, bez návštevy pobočky či pošty, stačí vyplniť úverovú kalkulačku MoneyTu a peniaze sú vaše.

Poskytovateľom online MoneyTu pôžičky je spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s. r. o., ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000. Počas svojej histórie poskytla viac ako 275-tisíc úverov v hodnote vyše 300 mil. eur. V súčasnosti má viac ako 40-tisíc aktívnych klientov.

Ako garanciu kvality získala spoločnosť 9. 9. 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho sme členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií.

Peniaze čokoľvek Nebanková pôžička Navýhodnejšia pôžička; ako si požičať peniaze; Spotrebný úver kalkulačka

MoneyTu online pôžička

Pôžička úplne online – produkty rýchle pôžičky sú určené predovšetkým pri riešení Vašich nečakaných životných situácií a vykrytie nečakaných výdavkov (napr. pôžička nedoplatok za energie, pôžička na nákup novej spotrebnej elektroniky). Finančné prostriedky môžete mať rýchlo k dispozícii. Vaše peniaze si môžete poistiť, čo je veľká výhoda pri neschopnosti splácať pôžičky ihneď. Pôžičky môžu splniť vaše sny či priania. Viac v našej online kalkulačke. Rýchlu online MoneyTu pôžičku je možné použiť jednoducho na čokoľvek.

Peniaze online rýchlo a jednoducho

Rýchla pôžička MoneyTu od spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. pre vás je určená na riešenie nečakaných životných situácií a pri vykrývaní nečakaných finančných výdavkov (napr. pôžička pri nedoplatku za energie, nájomné, iné nečakané náklady na bývanie, nákup spotrebnej elektroniky).

Výška pôžičky od 300 € do 3 000 €.* Doba splatnosti od 3 do 24 mesiacov. Peniaze na Váš účet ešte v deň schválenia* pôžičky. Pôžičku môžete do 30 dní od podpisu zmluvy vrátiť bez akýchkoľvek poplatkov. Možnosť kedykoľvek pôžičku predčasne splatiť. Nemusíte uvádzať účel čerpania pôžičky, použiť ju môžete na čokoľvek. K pôžičke ponúkame viacero druhov poistenia pre lepší pocit bezpečia Vás aj Vašich blízkych.

bezplatná infolinka
0800 700 100