O nás

MoneyTu je  slovenská pôžička, ktorú vybavíte celú skutočne ONLINE – prvá pôžička úplne bez papierovania! MoneyTu je pôžička ihneď.
Žiadny obchodník, žiadne telefonáty, bez návštevy pobočky či pošty, stačí vyplniť úverovú kalkulačku MoneyTu a peniaze sú vaše..

Poskytovateľom MoneyTu pôžičky je spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s. r. o., ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000. Počas svojej histórie poskytla viac ako 275-tisíc úverov v hodnote vyše 300 mil. eur. V súčasnosti má viac ako 40-tisíc aktívnych klientov.

Ako garanciu kvality získala spoločnosť 9. 9. 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho sme členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií.

Peniaze čokoľvek Nebanková pôžička Navýhodnejšia pôžička; ako si požičať peniaze; Spotrebný úver kalkulačka

MoneyTu online pôžička

Pôžička úplne online – pôžičky ihneď produkty sú určené predovšetkým pri riešení Vašich nečakaných životných situácií a vykrytie nečakaných výdavkov (napr. pôžička nedoplatok za energie, nákup novej spotrebnej elektroniky). Vaše peniaze si môžete poistiť, čo je veľká výhoda pri neschopnosti splácať pôžičky ihneď. Pôžičky môžu splniť vaše sny či priania. Viac v našej online kalkulačke. MoneyTu pôžička je jednoducho na čokoľvek.

Peniaze úplne online

Pôžička MoneyTu od spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. pre vás je určená na riešenie nečakaných životných situácií a pri vykrývaní nečakaných finančných výdavkov (napr. pôžička pri nedoplatku za energie, nájomné, iné nečakané náklady na bývanie, nákup spotrebnej elektroniky).

Výška pôžičky od 300 € do 3 000 €* Doba splatnosti od 3 do 12 mesiacov Peniaze na Váš účet ešte v deň schválenia* pôžičky Pôžičku môžete do 30 dní od podpisu zmluvy vrátiť bez akýchkoľvek poplatkov Možnosť kedykoľvek pôžičku predčasne splatiť Nemusíte uvádzať účel čerpania pôžičky, použiť ju môžete na čokoľvek K pôžičke ponúkame viacero druhov poistenia pre lepší pocit bezpečia Vás aj Vašich blízkych.

pozicka

GRATULUJEME NAŠIEL SI K€ŠKU!
Opíš si kód februárovej k€šky Valentínska pôžička vráť sa na náš Facebook a napíš ho do komentu k súťažnému postu.

bezplatná infolinka
0800 700 100